Obróbka metalu

Do zakresu usług, świadczonych przez naszą bytowską firmę, zalicza się kompleksowa obróbka metalu – stali, tytanu, aluminium i innych. Jest to oczywiście pojęcie niezwykle szerokie, dlatego warto uściślić, że naszą specjalność stanowią:

  • cięcie laserowe blach – w tym celu wykorzystywana jest technologia typu Fiber, pozwalająca na szybkie uzyskiwanie poszczególnych elementów o dużej precyzji; urządzenia te pozwalają także na sprawne obrabianie rur i profili,
  • gięcie blach – wykorzystujemy do tego nowoczesną krawędziarkę, która pozwala na obróbkę elementów o długości nawet 3060 mm.

W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, nasze usługi wykonujemy zarówno jednorazowo, jak i na zasadzie jednorazowej współpracy. Wycinanie laserowe realizujemy na podstawie przesłanych do nas rysunków technicznych oraz szczegółowej specyfikacji, dzięki której będziemy w stanie wykonać najlepiej dopasowane do potrzeb klienta elementy.

Cięcie laserowe blach

Dzięki nowoczesnym urządzeniom w technologii typu Fiber proponujemy precyzyjne cięcie laserowe blach, dzięki któremu uzyskać można dowolne kształty. Zapewniamy wyjątkowo krótki czas realizacji dzięki dużym prędkościom procesów.

Cięcie laserowe rur i profili

Aby zapewnić kompleksowość usług naszej firmy, oprócz obróbki blach, proponujemy także cięcie laserowe rur i profili na maszynie 2D. Możemy je realizować dzięki dodatkowemu urządzeniu RotoLas, dołączonemu do wycinarki TruLaser 3030.

Gięcie blach

W przypadku wielu konstrukcji ze stali czy aluminium, oprócz wycinania, niezbędna jest dodatkowa obróbka – gięcie blach. W naszej firmie realizujemy tego typu usługi na podstawie przesłanej nam przez klienta dokumentacji technicznej.