Cięcie laserowe rur i profili

Przy tworzeniu dowolnych konstrukcji bardzo często wykorzystuje się wytrzymałe elementy stalowe. Są to zazwyczaj blachy, profile i rury. O ile w przypadku pierwszego elementu wycięcie potrzebnych kształtów można zlecić dowolnej firmie, zajmującej się obróbką metali, o tyle w pozostałych wypadkach nie jest to takie proste.

Obrabianie rur i profili wymaga jednak użycia innej maszyny, która nie zawsze jest na stanie firm z branży CNC. W naszym przedsiębiorstwie wykorzystujemy nowoczesne urządzenie RotoLas, dzięki któremu w krótkim czasie możemy wykonać zamówione elementy.

Głównymi zaletami, oprócz szybkości realizacji usługi jest także wysoka precyzja wykonania, wąska szczelina cięcia, jak również wysoka powtarzalność kolejnych części.

Wybierając cięcie laserowe rur i profili w naszej firmie możesz stworzyć poszczególne elementy np. maszyn, mebli, przyrządów do siłowni i wielu innych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące realizacji naszych usług – zadzwoń! Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.