Gięcie blach i stali

Dbając o kompleksowość usług naszej firmy postanowiliśmy poszerzyć park maszynowy o nowoczesną prasę krawędziową, umożliwiającą gięcie blach i stali. Proces ten jest niezwykle ważny przy wykonywaniu różnego rodzaju konstrukcji, takich jak chociażby maszyny rolnicze, samochody, elementy budowlane i wiele innych.

Aby zapewnić najwyższą jakość obrabianych części, wykorzystujemy sprawdzoną maszynę TruBend 3010. Dzięki sile 1000 kN umożliwia obróbkę blach w krótkim czasie i z zachowaniem precyzji wykonania. Intuicyjny panel sterowania zapewnia świetne dopasowanie do preferencji klienta, szczególnie dzięki możliwości wizualizacji poszczególnych elementów na ekranie jeszcze przed przystąpieniem do prac. W przypadku wykorzystywanej przez nas krawędziarki maksymalna długość jednorazowego giętej blachy stalowej to 3060 mm, a wysokość montażowa – 430 mm.

Tego rodzaju obróbka blach z pewnością sprawdzi się w przypadku zakładów produkcyjnych i firm wielu branż – kolejowej, lotniczej, motoryzacyjnej, budowlanej, przemysłowej i innych.

Przykładowe realizacje